SEVAZ - OPRAVY A PREDAJ VAH ŽILINA

Firma bola založená v roku 1998, zo zameraním na servisnú činnosť všetkých druhov váh a vážiacich zariadení s pôsobnosťou po celej Slovenskej republike. Naše služby sú určené pre všetkých zákazníkov od malých firiem až po veľké spoločnosti.

 Hlavným predmetom činnosti je predaj, výroba, montáž a servis váh. Naša ponuka zahŕňa obchodné a priemyselné váhy štandardných aj atypických rozmerov a prevedenia na zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Vyvíjame a vyrábame priemyselné etiketovacie a systémové váhy pre výrobne a expedície mäsového priemyslu a mnoho ďalších odvetví. V našej ponuke nájdete aj množstvo ďalších váh pre obchodné, priemyselné aj domáce využitie.

Spolupracujeme s domácimi aj zahraničnými dodávateľmi, ktorých si starostlivo vyberáme. Našim cieľom je zdokonaľovať nie len váhy a vážiace systémy, ktoré predávame, ale aj naše služby. Podľa požiadaviek zákazníkov neustále rozširujeme ponuku meradiel a poskytovanej technickej podpory.

Hlavnými strategickými činnosťami sú výroba, predaj, inštalácia a servis váh a systémov, a to hlavne:

- dovoz kompletného sortimentu váh a váhových zariadení.

- vlastný vývoj a výroba váh: cestných mostových váh, plošinových mostíkových váh, podlahových váh, paletových vozíkov s váhou, nájazdových a visutých váh, jatočných, dobytčích, závesných žeriavových váh, cestných nápravových váh a váh pre mäso spracujúci a potravinársky priemysel a poľnohospodárstvo

-servis mechanických a elektronických váh a váhových zariadení.